Brand New And Stylish Appart Hotel Best Location

  • 50 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Brand New And Stylish Appart Hotel Best Location Marrakesh med 1 sovrum, som ligger i distriktet Gueliz och inom 2 km från Dar Si Said-museet, har plats för upp till 2 gäster. Gästerna kan använda Wi Fi för både jobb och nöje.

Brand New And Stylish Appart Hotel Best Location erbjuder gästerna badrumsfaciliteter, såsom hårtorkar.

Gästerna kan vila på en terrass efter en hektisk dag.

Lägenheten har ett komplett kök, komplett med te-/kaffebryggare och kylskåp för din bekvämlighet.

Den 50 m² stora lägenheten har ett behändigt läge, på gångavstånd från tågstationen Marrakech. Nära den här lägenheten finns trädgårdar. Boendet ligger också ungefär 25 minuter till fots från Marrakesh-museet. Busstationen Bab Doukkala är belägen mindre än 600 meter bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Brand New And Stylish Appart Hotel Best Location Marrakesh
Stylish 2Br With Balcony & Designer Touches In Gueliz
Mobilpris

Stylish 2Br With Balcony & Designer Touches In Gueliz

56 m från boendet
Sejour Chic En Ville Jacuzzi Prive Et Wi-Fi Gratuit
Mobilpris

Sejour Chic En Ville Jacuzzi Prive Et Wi-Fi Gratuit

88 m från boendet
Luxury 4 Bed Apartment In The Heart Of Guilez!
Mobilpris

Luxury 4 Bed Apartment In The Heart Of Guilez!

9.5
Exceptionellt 2 recensioner
151 m från boendet
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Marrakech Menara Flygplats
    8 km

    Tågstationer

    Marrakech tågstation
    1,3 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Terrass
    • Te- och kaffefaciliteter

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Brand New And Stylish Appart Hotel Best Location?
      Populära sevärdheter nära Brand New And Stylish Appart Hotel Best Location inkluderar bland annat Marrakesh-museet, Dar Si Said-museet, Koutoubias moské och minaret.
    • Hur stort är Brand New And Stylish Appart Hotel Best Location?
      Brand New And Stylish Appart Hotel Best Location är 50 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Marrakech Menara Flygplats
    8 km

    Tågstationer

    Marrakech tågstation
    1,3 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Brand New And Stylish Appart Hotel Best Location Marrakesh

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng